052-8590130

ברוכים הבאים לעופר משיח – תרגום ועריכה!

משרד התרגומים "עופר משיח – תרגום ועריכה" הוקם ב-2006 מתוך שאיפה לעזור לאחרים לגשר על פערי שפה ותרבות ולהביא להבנה, רצון טוב ושיתוף פעולה. אני בא מאהבה למילה הכתובה ולשפות בכלל, ומאמין שתרגום הוא כלי חשוב ביותר לקידום אינטרסים משותפים בשוקי העולם המבוזרים והנגישות הרבה של כל אדם למקורות מידע ועסקים דרך האינטרנט. התחלתי את דרכי בתרגום בהתנדבות כבר ב-1998, ולאחר שראיתי מה טוב בחרתי בתרגום כמקצוע לחיים. אחרי שנים של תרגום בהתנדבות יצאתי לדרך עצמאית והקמתי את העסק, תחילה כמתרגם יחיד, ועם הזמן גייסתי לכוחותיי מתרגמים נוספים ומוכשרים, כך שהיום אנחנו מספקים שירותים במגוון שפות ותחומים.

בין אם אתה אדם פרטי או בעל עסק, אצלנו תקבל למלוא תשומת הלב ופתרונות שפה שישרתו את מטרותיך באופן הטוב ביותר. כל פרויקט נמסר למתרגם המתאים לפי השפה והרקע שלו. אנחנו נהיה איתך בקשר מתמשך ונתאים את התרגום לצרכים ולדרישות המיוחדות שלך. במידת האפשר, התרגום יבוצע תוך שמירה על הפורמט של המסמך המקורי, כולל טבלאות תמונות ועיצוב.

אנחנו מתרגמים רעיונות, לא מילים. לכל שפה הקשרים שונים בהתאם לתרבות ולמקום ואת זה אנחנו משמרים בעבודתנו. לכל שפה מבנה שונה והתרגום לעולם אינו נעשה באופן אוטומטי אלא בהתאם לכללי השפה, תוך הקפדה על שימוש במונחים הנכונים והגהה מדוקדקת כדי לאתר כל שגיאת כתיב או ניסוח מסורבל.

המשוואה פשוטה: תרגום במהותו הוא תקשורת ותקשורת מביאה להבנה.

על מנת לדעת למה לצפות וכדי לקבל את השירות הטוב ביותר, היכנס לקישור טיפים ללקוח.

לכל בירור או שאלות נוספות, חייג 052-8590130 ואשמח לעמוד לרשותך.

 

בהצלחה,

עופר משיח